Zoeken

Marokkaans kind naar Melilla via riolen

- Marokko

Geschreven door Said A.

Een Marokkaanse jongen uit Meknes heeft een ongewone weg gekozen om de Spaanse enclave Melilla in het noorden van Marokko binnen te komen.

De jongen stak de grens via de riolen over. Hij daalde in een riool in Boukhrarb met een zaklamp en kwam pas boven toen hij de enclave had bereikt.

Kort na zijn aankomst werd hij door de Spaanse politie gearresteerd. Hij kreeg medische hulp en werd vervolgens naar een asielzoekerscentrum gestuurd. Hij ontsnapte echter uit het centrum en wacht nu op een kans om de boot naar Spanje te nemen.

Hij hoopt vervolgens zijn broer in Zwitserland te vinden. Hij stelt dat hij zijn ouders zal contacteren wanneer hij in Spanje aankomt.

Lees meer

Vermist kind in Casablanca niet ontvoerd volgens politie

Een kind van 10 jaar dat sinds vrijdag vermist was in Casablanca, is gezond teruggevonden in Rabat.

Marokko: dode en 19 gewonden bij grensovergang Melilla (video)

Bij een bestorming van de grensovergang tussen Marokko en Melilla door ruim 300 migranten, zijn zondagochtend één dode en negentien gewonden gevallen.

Marokko zet 141 migranten die grens bestormden land uit

Minder dan 24 uur na de bestorming van de grensovergang met Melilla waarbij meerdere gewonden vielen, hebben de Marokkaanse autoriteiten besloten om 141 migranten naar hun land...

Marokkaanse politieman weigert hand aan president Sebta (video)

Eenzaam moment voor Juan Vivas, president van Sebta, Spaanse enclave in het noorden van Marokko.

Melilla: Marokkanen opgepakt voor mensensmokkel

De Spaanse Guardia Civil heeft donderdag in Melilla een mensensmokkel-netwerk opgerold. Drie Marokkanen werden gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team