20 februari 2025 , 21:20 - Fouad Badel - Sport
Het Marokkaans elftal speelt in juni twee vriendschappelijke wedstrijden. Op 7 juni treffen de Atlas Leeuwen Tunesië en op 10 juni Benin, heeft de Marokkaanse voetbalbond (FRMF) woensdag bekendgemaakt.
Deze oefeninterlands maken deel uit van de voorbereiding op de komende continentale en internationale toernooien, aldus de FRMF in een verklaring op hun website. De wedstrijden bieden bondscoach Walid Regragui de kans om zijn spelersgroep te testen en nieuwe talenten te beoordelen. Marokko hoopt met een sterke selectie aan de start te verschijnen van de volgende editie van de Afrika Cup.
Lees ook: Afrika Cup 2025: Atlas Leeuwen onder druk
De precieze locaties van de wedstrijden zijn nog niet bekendgemaakt. De FRMF zal hierover later meer informatie verstrekken. De voetbalbond roept supporters op om de ontwikkelingen rondom de wedstrijden te volgen via de officiële kanalen.
Lees ook: Walid Regragui bekijkt nieuwe spelers in Europa
Kaarten voor de oefeninterlands zullen naar verwachting binnenkort in de verkoop gaan. De FRMF verwacht een grote belangstelling voor de wedstrijden, vooral voor het duel met Tunesië. De twee Noord-Afrikaanse landen hebben een lange voetbalhistorie en de onderlinge duels zijn altijd beladen.
Drinkwater uit de oceaan blijkt kostbare zaak voor Marokko
Marokkaanse megaprojecten zorgen voor piek in bankleningen
Het verhaal van 60 jaar Marokko in België
Hakim Ziyech hekelt arbitrage in Afrikaans toernooi
Rusland eist uitleg over sardines van Marokko
Britse schatkist int miljarden maar superrijken vertrekken naar Marokko
Hakim Ziyech hekelt arbitrage in Afrikaans toernooi
Marokko behoudt organisatie WAFCON na Zuid-Afrikaans "misverstand"
Last-minute transfer lonkt voor Brahim Diaz
Harde clash tussen Akhomach en Diaz tijdens Madrid-derby
PSG zet vol in op Ayyoub Bouaddi, nieuwe Atlas Leeuw centraal in €50 miljoen-strijd
Spanje krabbelt terug over locatie finale WK 2030
Yassir Zabiri, van WK-topscorer naar Europese miljoenenmarkt
Ongelooflijke ironie van de CAF: eerst sancties tegen Marokko, pas daarna de regels hervormen!