9 februari 2021 - 17:20 - Marokko
Een Marokkaanse vrouw lijdt aan levercirrose en moet dringend een operatie ondergaan. De vrouw heeft geen zorgverzekering of de financiële middelen om de operatie te kunnen betalen. Haar zoon Ashraf is bereid om zijn nier te verkopen, zodat zijn moeder geopereerd kan worden.
De dokters van een privékliniek vertelden aan het gezin dat enkel een operatie het leven van de vrouw kan redden. De kosten daarvan zijn echter hoog.
Ashraf deed daarom een oproep aan de minister van Gezondheid, Khalid Ait Taleb en liefdadigheidsinstellingen in zowel Marokko als in het buitenland. Maar hulp blijft uit. Nu is de zoon wanhopig en wil hij zijn nier verkopen, zodat hij zijn moeder kan redden.
Het verhaal van Ashraf raakt de Franse organisatie L’îlot Câlins. Zij zijn een onlinecampagne gestart om geld in te zamelen voor het gezin.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project