Moordenaar Britse man gevat in El Jadida
Een 20-jarige Marokkaan is woensdag gearresteerd door de politie in El Jadida, voor de moord op een Brit dat op 4 juli dood is gevonden.
7 januari 2013 - 22:07 - Marokko
Een Marokkaan is vijftien jaar lang door zijn eigen broer vastgehouden in een verlaten hut in de regio van El Jadida, om een landbouwgrond.
Het slachtoffer werd geketend ontdekt, in het midden van een hoop afval en zonder kleding. De man overleefde al die jaren dankzij etensrestjes.
Verzwakt door honger en kou, werd Ahmed gevonden door bewoners van Douar Oulad Housseïn.
De vijftiger was niet in staat om te spreken toen hij werd gevonden, en barstte in tranen uit zodra iemand hem toesprak.
De Koninklijke Rijkswacht meldt van niets op de hoogte te zijn geweest.
Lees meer
Een 20-jarige Marokkaan is woensdag gearresteerd door de politie in El Jadida, voor de moord op een Brit dat op 4 juli dood is gevonden.
Marokko en 53 andere landen hebben met de CIA samengewerkt, door geheime detentiecentra en martelpraktijken op hun grondgebied toe te staan.
De benoeming van de Joodse Marokkaan Samy Tordjman aan het hoofd van Tsahal in het zuiden van Israël, zorgt voor controverse in Marokko.
Een illegale immigrant uit sub-Sahara, werd deze week door de Spaanse politie ontdekt in de tank van een auto, aan de Bni-Nssar-grens met Melilla.
Een 50-jarige Marokkaan is op maandag gearresteerd in de regio van El Jadida, omdat hij met twee zussen was getrouwd.