23 juli 2015 - 22:38 - Marokkanen in het buitenland
Karim zal zijn selfie met prinses Claire in het Belgische Bergen niet snel vergeten. Op 21 juli, tijdens de viering van de nationale feestdag van België, liep het mis toen Karim met de vrouw van Prins Laurent op de foto ging.
De Marokkaan, die al 14 jaar in België woont, werd kort na de foto te hebben genomen gearresteerd, gehandboeid en naar het politiebureau meegenomen. Pas na tien uur verhoor en een huiszoeking werd hij vrijgelaten.
Aan La Meuse vertelt Karim dat de "prinses heel lief was en onmiddellijk accepteerde". Karim nam de selfie en nog enkele foto’s van de koninklijke familie. Volgens hem was het "een leuk moment".
Karim, een familievader, begrijpt niet wat er gebeurde. "Ze behandelden me als de grootste crimineel. Ja ik ben moslim, maar geen fanatiek. Ik bid maar ga weinig naar de moskee. Ze hebben zich heel erg vergist."
Drie doden in 48 uur op stranden Al Hoceima
Yahya Attiat-Allah: "Ik wilde zelf de transfersom betalen"
Onbeschoftheid bedreigt WK 2030 in Marokko
Held verdrinkt om dochter te redden in Marokko
Grote som geld gevonden in Nador, eigenaar gezocht
Verboden stoffen in Marokkaanse olijven in Spanje
Vijf dingen die je absoluut niet naar Marokko mag meenemen
Marokkaanse diaspora keert "te duur" Marokko rug toe
Vijf grootste fouten bij verkoop huis in Marokko
Marokko te duur voor eigen diaspora
Belangrijke mededeling voor wie via Tanger Med reist
Marokkaanse diaspora: vijf douanevalkuilen die je moet kennen
Vijf fiscale valkuilen voor Marokkanen in het buitenland
Vijf onbekende belastingvoordelen voor Marokkanen in het buitenland