Zoeken

Eerste Marokkaan op top Mount Everest

20 mei 2013 - 20:14 - Sport

Geschreven door Laila A.

Nacer Ibn Abdeljalil is de eerste Marokkaan die ’s werelds hoogst berg heeft bedwongen. De Marokkaan bereikte op zondag 19 mei om 22u50 de top van de Mount Everest.

Op zijn Facebook laat Nacer weten dat hij de top vier uur voor de geplande tijd haalde. Pas twee uur later haalden twee andere klimmers van zijn team hem in.

De 33-jarige Nacer ging samen met een groep van vijftien Britse en Noorse bergbeklimmers de Mount Everest op.

Nacer Ibn Abdeljalil is een professionele bergbeklimmer. Hij bereikte reeds de top van de Mont Blanc in Europa, de Aconcagua in Chili en de McKinley in Alaska.

De Marokkaan bereidde zich voor aan de Oukaimeden, hoogste berg van Marokko.

Lees meer

Nacer Chadli verlaat Twente voor Tottenham

Nacer Chadli heeft een vijfjarig contract getekend met de Engelse Premier League club Tottenham Hotspur.

Marokkaan doet huwelijksaanzoek vanop Mount Everest

De Marokkaanse Nacer Ibn Abdeljalil is de eerste Marokkaan die de top van de Mount Everest bereikt heeft. Vanop het dak van de wereld vroeg hij zijn vriendin ten huwelijk.

Marokkaan Houcine Ammouta is beste coach in Qatar

Houcine Ammouta, Marokkaanse coach van de Qatarese voetbalclub Al-Sadd, werd afgelopen zondag uitgeroepen tot beste coach van Qatar voor het seizoen 2012/2013.

Adam Maher voor vijf jaar naar PSV Eindhoven

Adam Maher tekent maandag een 5-jarig contract met PSV Eindhoven. De 19-jarige international van Marokkaanse afkomst, onderging maandagvoormiddag de medische keuring.

Marokkaan gaat Mount Everest beklimmen

De Marokkaanse Nacer Ibn Abdeljalil gaat de Mount Everest beklimmen. Als het hem lukt de top te bereiken, dan wordt hij de eerste Marokkaan die ooit de hoogste berg ter wereld...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team