Casablanca: studenten opgepakt voor sextortion
Twee universiteitsstudenten zijn begin deze week door de politie in de wijk Moulay Rachid in Casablanca gearresteerd voor sextortion.
15 maart 2018 - 19:20 - Marokko
Zakaria Bouazaoui is een Marokkaanse student. Hij heeft een geconnecteerd gebedskleed uitgevonden dat het aantal Rakaats telt tijdens het bidden.
Het "e-Tapijt" van Zakaria helpt moslims te onthouden hoeveel Rakaats ze al hebben gedaan en er geen te vergeten.
Het kleed is tevens uitgerust met een tablet en geeft informatie over het gebed, de gebedstijden en de Koran.
Lees meer
Twee universiteitsstudenten zijn begin deze week door de politie in de wijk Moulay Rachid in Casablanca gearresteerd voor sextortion.
Begin deze week werden meerdere nieuwe foto’s van Koning Mohammed VI met Marokkanen in de Franse hoofdstad Parijs op social media gedeeld.
In de nacht van vrijdag op zaterdag heeft een grote brand gewoed in een markt in het centrum van Inezgane bij Agadir.
Twee weken na een hartoperatie is Koning Mohammed VI in de Galeries Lafayette in Parijs gezien.
Zoals bijna dagelijks in de afgelopen weken, is gisteren een nieuwe foto van Koning Mohammed VI in Parijs op social media gedeeld.