Zoeken

70-jarige Marokkaan doodgeslagen op station in Italië

18 augustus 2013 - 13:30 - Wereld

Geschreven door Laila A.

Een 70-jarige Marokkaan is woensdag door een psychisch gestoorde Italiaan gewelddadige mishandeld op het station Termini van Rome in Italië.

Het slachtoffer bevond zich op vakantie in Italië en wilde net op de trein stappen. Hij overleed kort na de aanval aan zijn verwondingen in het ziekenhuis, melden Italiaanse media.

De 24-jarige dader viel de oude Marokkaan zonder reden aan. Hij sloeg en trapte de man herhaaldelijk in het bijzijn van meerdere getuigen.

Volgens de politie was de jongeman reeds gekend voor geweldadige feiten, ontvoeringen en groepsverkrachtingen. Hij werd kort na het incident gearresteerd een aangeklaagd voor moord.

Lees meer

Vrouw dood na sprong uit rijdende trein in Kenitra

Een 48-jarige vrouw is maandagavond overleden na uit een rijdende trein te zijn gesprongen op het station Kenitra-Medina.

Marokkaanse terreurverdachte opgepakt in Italië

De Italiaanse politie heeft woensdag in Brescia, een 21-jarige Marokkaanse terreurverdachte gearresteerd. De man werd al maanden in het oog gehouden.

Marokkaan sterft na imiteren ’Jackass’ in Spanje

Een 33-jarige Marokkaan is maandag overleden nadat hij een scène van de Amerikaanse show ’Jackass’ wilde imiteren.

Marokkaan riskeert 44 jaar cel voor ’buit van 5 euro’

Het Spaans Openbaar Ministerie eiste vorige week 44 jaar gevangenisstraf tegen een Marokkaan, voor de moord op een bejaarde vrouw in februari 2012.

Marokkaan slachtoffer schietpartij in Amsterdam

De 26-jarige Souhail werd in de nacht van zaterdag op zondag op een dancefeest in Amsterdam neergeschoten. De jongeman van Marokkaanse afkomst overleed kort na de schietpartij...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team