Zoeken

Marokkaan verdacht van 77 diefstallen in Franse moskeeën

22 april 2016 - 20:20 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De Franse politie heeft een Marokkaanse man gearresteerd die van 77 diefstallen in moskeeën in het land wordt verdacht.

De 41-jarige verdachte werd in de stad Lyon aangehouden. Hij zou in heel Frankrijk moskeeën en islamitische verenigingen hebben bestolen.

Volgens Le Parisien werd de man in het verleden al gearresteerd voor dertien inbraken. Hij werd daarvoor tot een jaar gevangenisstraf veroordeeld.

Politiebronnen melden dat de man voor duizenden euro’s heeft gestolen. Hij kon dankzij DNA-sporen worden geïdentificeerd en met 64 andere diefstallen in verband worden gebracht.

Lees meer

Moskeeën Tetouan krijgen opknapbeurt

De autoriteiten in Tetouan hebben afgelopen donderdag een grote schoonmaak campagne in en rond moskeeën in Al Azhar en Sidi Mandari gelanceerd.

Marokko investeert honderden miljoenen in moskeeën

Het Marokkaanse ministerie van Islamitische zaken heeft 600 miljoen dirham vrijgemaakt voor de restauratie van moskeeën in het land.

Verdachten van drugshandel aangehouden in Nador

De politie heeft dinsdag in Nador twee mannen aangehouden voor diefstal en handel in psychotrope middelen.

Verdachten gearresteerd voor moord op taxichauffeur in Nador

De politie heeft dinsdag in Nador twee verdachten gearresteerd voor de moord op een taxichauffeur maandagochtend.

Peruanen veroordeeld voor bagagediefstal op luchthaven Casablanca

Vier Peruanen zijn door de Marokkaanse justitie tot gevangenisstraffen veroordeeld voor de diefstal van bagages op de Mohammed V luchthaven in Casablanca.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team