27 november 2020 - 19:00 - Cultuur
De legendarische Marokkaanse zanger Mahmoud Idrissi is op 72-jarige leeftijd overleden. Hij was besmet met het coronavirus.
Idrissi werd deze week in het ziekenhuis opgenomen. De artiest was een diabetespatiënt en was onlangs positief getest op het coronavirus. Na opname ging zijn gezondheid snel achteruit en kreeg hij ademhalingsproblemen. Hij overleed donderdag aan de complicaties van de ziekte.
Ter ere van de herdenking van de Groene Mars gaf Idrissi op 6 november nog een optreden bij de Rachid Show op 2M.
De Marokkaanse muziekwereld rouwt massaal om Idrissi. Hij heeft zijn stempel gedrukt en laat een breed repertoire achter. Hij begon zijn carrière bij de nationale radio-omroep. Hij mocht een stemtest afleggen bij een ander bekende zanger, namelijk Ahmed Bidaoui.
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko