Ruim 3,5 kilo gevonden in bagage op luchthaven Casablanca
Op de luchthaven van Casablanca is opnieuw een drugskoerier met cocaïne in zijn bagage betrapt. De man afkomstig uit Ghana werd woensdag gearresteerd.
- Marokko
De toename van het aantal verdwenen bagage op de luchthaven Mohammed V in Casablanca heeft de directeur zijn baan gekost.
Onderminister Mohamed Najib Boulif van Verkeer heeft tijdens een vraag in het Parlement bevestigd dat de directeur was ontslagen na een toename van 1,25% van het aantal verdwenen bagage.
De algemene tevredenheid van luchthavengebruikers steeg in 2012 (+69%) en 2013 (+81%). Ondanks deze goede resultaten besloot het ministerie enige tijd terug een commissie op te richten om de veiligheidsregels op de luchthaven onder de loep te nemen.
Het verlies of diefstal van bagage is een van de grootste problemen op de luchthaven van Casablanca. Begin november waren zes leden van het luchthavenpersoneel gearresteerd voor de diefstal van bagage van de Ivoriaanse President Alassane Ouattara en zijn delegatie tijdens een officieel bezoek aan Marokko.
Lees meer
Op de luchthaven van Casablanca is opnieuw een drugskoerier met cocaïne in zijn bagage betrapt. De man afkomstig uit Ghana werd woensdag gearresteerd.
Een politieman is op de Mohammed V luchthaven van Casablanca gearresteerd op verdenking van bagagediefstal.
In de bagage van een Franse Marokkaan zijn donderdag op de luchthaven van Casablanca wapens en munitie gevonden. De man werd gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen.
Een Spaanse man werd dit weekend door de grenspolitie op de luchthaven Mohammed V in Casablanca gearresteerd met 7 kilo cocaïne in zijn bagage.
In de nacht van dinsdag op woensdag heeft de grenspolitie op de luchthaven van Casablanca een Britse man gearresteerd met 3,5 kilo cocaïne in zijn bagage.