Leerkracht geschorst na gevecht met leerling in Marokko (video)
De leerkracht die enkele dagen geleden in Taroudant vechtend met een leerling was gefilmd is door het ministerie van Onderwijs geschorst.
2 september 2016 - 13:44 - Marokko
Minister Rachid Belmokhtar van Onderwijs werd enkele dagen geleden door de rechtbank van Rabat veroordeeld omdat hij een besluit van drie jaar geleden weigert uit te voeren.
Volgens Hespress zal dagelijks 1000 dirham van het loon van de bewindsman worden ingehouden; en dit tot hij het besluit van april 2013 uitvoert.
Het besluit betreft een geschil tussen het ministerie van Onderwijs en een privé bedrijf. Over het geschil zelf is niets bekend.
Lees meer
De leerkracht die enkele dagen geleden in Taroudant vechtend met een leerling was gefilmd is door het ministerie van Onderwijs geschorst.
In het Marokkaanse Jerrada heeft een man woensdag een poging tot zelfverbranding gedaan na het besluit van een rechter hem uit zijn woning te zetten.
Dertien agenten die enkele maanden geleden waren opgepakt na de ontmanteling van een groot smokkelnetwerk verschenen vorige week voor het eerst voor de rechter.
Er zullen geen sjiitische verenigingen in Marokko worden opgericht. De Marokkaanse overheid heeft net de creatie van een eerste vereniging van sjiitische Marokkanen verboden.
De verkiezing van Kamerlid Redouane Mouhadab is door de Constitutionele Raad in Marokko geannuleerd omdat hij enkele jaren geleden tot een gevangenisstraf was veroordeeld.