Zoeken

Lily Allen in Marokko voor campagne Vero Moda

6 oktober 2015 - 23:20 - Cultuur

Geschreven door Laila A.

Britse zangeres Lily Allen is in Marrakech aangekomen voor de fotoshoot van de nieuwe campagne van Vero Moda.

Het Deense modemerk bevestigde intussen dat de zangeres in een villa in Marrakech zal worden gefotografeerd voor de campagne voor de zomercollectie 2016.

Afgelopen mei presenteerde de keten Lily Allen als het nieuwe gezicht van Vero Moda. De jonge zangeres deelde foto’s van haar verblijf in de Rode stad op Instagram.

Villa waar de fotoshoot van Vero Moda plaats zal vinden

Lees meer

Canada: oranje sneeuwpoppen om Marokkaanse mandarijnen te promoten

In de straten van het Canadese Montréal zijn in de afgelopen dagen tientallen oranje sneeuwpoppen verschenen om Marokkaanse mandarijnen te promoten.

Saida Fikri deelt nieuwe song over Sahara

Marokkaanse zangeres Saida Fikri heeft afgelopen weekend haar nieuwste liedje ’My Sahara’ over de Marokkaanse Sahara via YouTube gedeeld.

Marokkaanse zingt hit Stromae in Darija

De Marokkaans-Canadese zangeres La Bronze heeft de wereldbekende hit van Stromae ’Formidable’ in het Darija overgenomen.

Marokkaanse Ibtissam Tiskat wint Glamorous Female Award

Marokkaanse zangeres Ibtissam Tiskat heeft de Glamorous Female Award 2015 van Fox Midden-Oosten gewonnen.

Christina Aguilera in Marokko voor slotconcert Mawazine (foto)

Christina Aguilera is donderdag in Marokko aangekomen. De zangeres wordt deze zaterdag in Rabat verwacht voor het slotconcert van het Mawazine festival.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team