Docent mishandeld door valsspeler tijdens eindexamen Marokko
Een leerling heeft maandag in Salé een docent mishandeld, nadat hij was betrapt op valsspelen tijdens het eindexamen.
- Wereld
Een Marokkaanse docent heeft voor verontwaardiging gezorgd, nadat hij een Marokkaanse leerling een pak slaag gaf tijdens een les in Melilla.
Het incident werd door een andere leerling stiekem gefilmd. Het 13-jarige slachtoffer liet de verwondingen vaststellen in een ziekenhuis.
De docent ging hysterisch tekeer tegen de jongen. Hij werd gehoord door de politie en verschijnt binnenkort voor de rechter in Melilla.
De school waar het incident zich voordeed wordt beheerd door het Marokkaanse ministerie van Onderwijs. De cursus is niet erkend door Spanje.
Lees meer
Een leerling heeft maandag in Salé een docent mishandeld, nadat hij was betrapt op valsspelen tijdens het eindexamen.
Een 44-jarige Marokkaan uit New Jersey in de VS, is op 8 maart neergeschoten door een politieagent. De man was geestelijk ziek en had de agent aangevallen met een keukenmes.
De politie in Melilla heeft een criminele netwerk opgedoekt, dat ervan wordt verdacht 28 Marokkaanse baby’s in de jaren 70 en 80 aan Spaanse gezinnen te hebben verkocht.
Een Frans-Marokkaanse 18-jarige is veroordeeld tot 120 uur taakstraf, voor het mishandelen van een leerkracht in september vorig jaar.
Een Marokkaanse vrouw werd zaterdag door twee Spaanse politieagenten mishandeld, op de grensovergang van Bni Nssar in Melilla. Een Riffijnse activist vertelde ons dat de...