Lalla Salma organiseerde feest in koninklijk paleis Tanger
Lalla Salma is terug in Marokko. De prinses waarvan maandenlang niets werd gehoord, zou eerder deze week een diner hebben voorgezeten in het Marchane paleis in Tanger.
5 januari 2016 - 12:30 - Marokko
Prinses Lalla Meryem heeft in Marrakech honderden mensen uitgenodigd voor een diner ter gelegenheid van Eid Al Mawlid en Nieuwjaar.
Ruim 500 mensen werden op het diner uitgenodigd volgens Al Ahdath Al Maghribia. Lokale vertegenwoordigers werden naar douar Slitine, nabij de residentie van Lalla Meryem, gestuurd om alle buren en bewoners uit te nodigen.
Het feest werd op enkele meters van de residentie van de prinses georganiseerd. De gasten konden genieten van Marokkaanse gerechten en traditionele muziek.
Volgens dezelfde bron werd het diner afgesloten met Koran-recitatie en een gezamenlijk gebed.
Lees meer
Lalla Salma is terug in Marokko. De prinses waarvan maandenlang niets werd gehoord, zou eerder deze week een diner hebben voorgezeten in het Marchane paleis in Tanger.
Prinses Lalla Soukaina is zondag in Parijs van een tweeling bevallen. De nicht van Koning Mohammed VI was in 2014 met Mehdi Regragui getrouwd.
Koning Mohammed VI is al enkele dagen in Frankrijk voor een werk- en vriendschapsbezoek. Hij nodigde zaterdag de Franse President François Hollande uit voor een diner.
Prinses Lalla Meryem wordt eind volgende week in Duitsland verwacht. De zus van Koning Mohammed VI zal naar verwachting de opening van de Groene Week van Berlijn bijwonen.
Koning Mohammed VI heeft een diner gegeven ter ere van de Ivoriaanse President Alassane Ouattare en zijn vrouw. Lalla Salma, Lalla Meryem en Lalla Oum Kaltoum waren aanwezig op...