30 april 2014 - 10:01 - Marokko
Een politie-inspecteur uit Casablanca werd ontslagen omdat hij, tijdens de officiële passage van Koning Mohammed VI in Dakhla, aan de telefoon praatte. De inspecteur was voor het bezoek van de Koning, naar de zuid-Marokkaanse stad op missie gestuurd.
Volgens Al Massae is de man het slachtoffer van de bekende ’Koninklijke woede’. Hij is niet de enige die aan disciplinaire maatregelen werd onderworpen na het bezoek van de Koning aan Dakhla. Drie andere agenten werden ook geschorst voor wangedrag.
De gestrafte agenten werden door de politie in Dakhla over hun gedrag gehoord, na een klacht van Aziz Jaidi, hoofd van de veiligheidsdienst van Mohammed VI.
In Dakhla heeft Koning Mohammed VI van het gebruikelijke protocol afgezien om de stad te bezoeken. Hij ging er ook jetskiën met zijn zoon, Kroonprins Moulay Hassan.
Koning Mohammed VI is zondag vanuit Dakhla naar Frankrijk vertrokken voor een vakantie in zijn kasteel te Betz.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht