6 oktober 2012 - 18:26 - Marokko
Koning Mohammed VI gaat in oktober op tour in het Midden-Oosten. De Marokkaanse Koning zou dan Saoedi-Arabië, de Verenigde Arabische Emiraten en Koeweit bezoeken.
In de Golf-regio wil Mohammed VI de betrekkingen versterken met de lidstaten van de Gulf Cooperation Council (Saoedi-Arabië, Bahrein, Verenigde Arabische Emiraten, Koeweit, Qatar en Oman), maar vooral de samenwerking bevorderen met de Koeweit.
De betrekkingen tussen Marokko en Koeweit gaan terug tot 1960, toen wijlen Koning Mohammed V, de Koeweitse Emir van toen, Sheikh Abullah Al-Salem Al-Sabah, was gaan ontmoeten.
Hetzelfde jaar had Marokko het verzoek van Koeweit ook ondersteund om de Liga van Arabische Staten aan te sluiten, een steun dat de betrekkingen tussen de twee landen een duw in de goede richting had gegeven.
Nokia bouwt Medusa-internetkabel tussen Marokko en Europa
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Trump opent deur voor Amerikaanse investeringen in de Sahara
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Emiraten investeren 10 miljard dollar in Marokkaanse Sahara
Algerije geeft na jaar lichaam jonge Marokkaanse terug
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters
Polisario antwoordt aan Koning Mohammed VI