Tot -11 graden verwacht in Marokko
De temperatuur blijft dalen in Marokko. Vanaf donderdag wordt het tot -11 graden in sommige regio’s van het land. Dat meldt de nationale weerdienst DMN in een waarschuwingsbericht.
21 augustus 2016 - 11:59 - Marokko
Het is opnieuw heel warm in Marokko. De nationale weerdienst DMN kondigt tot 47° graden aan.
Maandag en dinsdag wordt het in Assa-Zag, Aousserd, Es-Smara, Oued Eddahab, Zagora, Tata en Errachidia 47°. In de rest van het land wordt tussen 38 en 44° verwacht.
Ook vandaag is het heel warm in Marokko. In Tata en Errachidia stijgt de temperatuur deze zondag tot 45°. In het noorden van het land, Beni Mellal, Fqih Ben Saleh, Khouribga, Settat, Rhamna, El Kelâa Sraghna, Marrakech, Fez, Taounate en Boulemane kondigt DMN tussen 37 en 42° aan.
Lees meer
De temperatuur blijft dalen in Marokko. Vanaf donderdag wordt het tot -11 graden in sommige regio’s van het land. Dat meldt de nationale weerdienst DMN in een waarschuwingsbericht.
In het merendeel van Marokko is het deze week heel warm met temperaturen gaande van 39 tot 47°C. Het warm weer blijft zeker tot zaterdag aanhouden.
Marokko wordt al dagen geteisterd door een hittegolf. De nationale weerdienst DMN waarschuwt voor extreem hoge temperaturen tot zondag. Volgens de dienst zal de temperatuur in...
In Marokko wordt het komend weekend heel warm met temperaturen die in een groot deel van het land 45 graden zullen bereiken. Dat meldt de nationale weerdienst DMN.
De zomer is terug en laat zich voelen in Marokko. De temperaturen gaan in de komende dagen flink stijgen en in sommige regio’s 46°C bereiken.