Zoeken

Nabestaanden van in Hilversum overleden Marokkaan gezocht

- Nederland

Geschreven door Laila A.

Kharid el Aidi, een 77-jarige Marokkaan, overleed onlangs in een ziekenhuis in Hilversum. Om hem een waardig afscheid te geven wordt gezocht naar zijn nabestaanden.

Van de overledene is onbekend of hij vrienden of familie in Nederland heeft. Het enige wat wel bekend is is dat hij in 1938 in Casablanca geboren is en sinds 1965 in Nederland woonde.

Wie Kharid El Aidi kent of informatie over hem heeft kan contact opnemen met Arrahil Uitvaartzorg op het nummer 0031 20 4118003.

Lees meer

Marokko rolt IS-terreurcel op die aanslagen plande in Nederland

De nieuwe politiedienst BCIJ heeft maandag zes leden van een terroristische cel in het noord-Marokkaanse Selwane gearresteerd.

Marokkaan in Breda stelselmatig slachtoffer vandalisme

In Breda is een 49-jarige Marokkaan regelmatig het slachtoffer van vandalisme. Een onbekende heeft het voor een onduidelijke reden op hem gemunt.

Marokko wil met Nederland onderhandelen over uitkeringen

Donderdag heeft de Regeringsraad in Marokko besloten met de Nederlandse autoriteiten de sociale rechten te bespreken van Marokkanen in Nederland.

Flatbrand Londen: nabestaanden Marokkaanse slachtoffers op ambassade ontvangen

De nabestaanden van de Marokkanen die bij de brand in de Grenfell toren in Londen omkwamen, werden ter gelegenheid van Aid-ul Fitr op de ambassade van Marokko uitgenodigd.

Abdelhamid Abaaoud vijand nummer 1 in België

Abdelhamid Abaaoud, Belg van Marokkaanse afkomst gekend als Abou Omar Soussi, wordt ervan verdacht het brein te zijn achter de terreurcel die donderdag in België werd opgerold.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team