Autoriteiten verbieden "kamasutra-kunstwerk" op tentoonstelling in Tetouan (video)
Khadija Tnana is woedend. Een van haar werken die ze in het Centrum voor moderne kunst in Tetouan moest tentoonstellen, werd door de autoriteiten verboden.
14 maart 2016 - 16:30 - Cultuur
Een verlaten kerk in het Marokkaanse Youssoufia is tot een echt kunstwerk omgetoverd door de Spaanse kunstenaar Okuda San Miguel.
Het werk kreeg de naam "11 Mirages to the Freedom" en werd mogelijk gemaakt door de Britse organisatie British Council. Foto’s!
Lees meer
Khadija Tnana is woedend. Een van haar werken die ze in het Centrum voor moderne kunst in Tetouan moest tentoonstellen, werd door de autoriteiten verboden.
Leila Hadioui straalde afgelopen donderdag op de rode loper van de 69e editie van het filmfestival van Cannes. Het Marokkaans topmodel deelde meerdere foto’s op Instagram. Foto’s!
Op 22 juli, vier dagen voor de aanval op de kerk van Saint-Etienne-du-Rouvray in Frankrijk, had de Marokkaanse inlichtingendienst de Fransen gewaarschuwd voor een komende aanslag.
De Russisch-Orthodoxe Kerk van Casablanca werd onlangs officieel erkend als nationaal erfgoed door het Marokkaanse ministerie van Cultuur.
Amerikaanse acteur Leonardo DiCaprio heeft op Instagram een foto gedeeld van de zonnecentrale Noor in het zuid-Marokkaanse Ouarzazate. Hij schreef er een enthousiast bericht bij.