21 juni 2016 - 13:40 - Marokko
De kaïd van Deroua is naar Zwitserland vertrokken. El Houssine Arban had enkele weken geleden voor veel ophef gezorgd vanwege zijn betrokkenheid bij een seksschandaal.
Volgens Assabah is de intussen geschorste kaïd sinds het begin van de Ramadan in Zwitserland met zijn vrouw en kinderen.
De overheidsagent vertelde aan de krant dat hij naar een « rustig land » was vertrokken in afwachting van zijn proces. Hij stelt tevens dat hij sinds 9 mei op een datum van de rechtbank wacht voor de zitting en dat hij « het wachten moe is ».
El Houssine Arbane wil nu een nieuwe baan vinden en denkt er zelfs aan zich definitief in het buitenland te vestigen. Maar eerst moet hij in Marokko « meerdere zaken regelen ».
De Kaïd had in april van zijn functie misbruik gemaakt om van een vrouw seksuele gunsten te eisen. Hij werd als gevolg door het ministerie van Binnenlandse zaken ontslagen een aangeklaagd.
Marokko breidt binnenlands luchtvaartnetwerk uit
Kanker, tweede doodsoorzaak in Marokko
Gouden tijden voor Marokkaanse franchisemarkt
Hogere toltarieven op komst in Marokko
Koutoubia-moskee inspireert iconisch gebouw in Manhattan
Syrië: Koning Mohammed VI wenst nieuwe president succes
Marokko breidt binnenlands luchtvaartnetwerk uit
Kanker, tweede doodsoorzaak in Marokko
Hogere toltarieven op komst in Marokko
Syrië: Koning Mohammed VI wenst nieuwe president succes
Luxe levensstijl valt op bij Marokkaanse fiscus
Hotels en ongehuwde koppels in Marokko: wet om weigeringen te voorkomen
Marokko: zorgen over kwaliteit Algerijnse dadels
Rechtszaak tegen 37 gendarmes in Marokko voor drugshandel