Aanleg nieuwe snelweg Rabat-Casablanca begint dit jaar
In de loop van de 2020 zullen volgens onofficiële bronnen de aanlegwerken van een nieuwe snelweg tussen Rabat en Casablanca van start gaan.
4 oktober 2019 - 11:05 - Marokko
Rabat en Salé worden binnenkort mogelijk via een kabelbaan boven de Bouregreg rivier verbonden. Dat stelt Kader Hassan, verantwoordelijke voor de investeringen bij Africa 50.
Het platform is van plan om de twee oevers van de Bouregreg via een kabelbaan te verbinden. Het bedrijf verzamelt momenteel gegevens en zal in de komende weken een haalbaarheidsonderzoek laten verrichten.
Het project werd tijdens een meeting tussen Mohammed Sadiki, burgemeester van Rabat, en verantwoordelijken van Africa 50 besproken. De bewindsman verwelkomde het project met veel enthousiasme.
Africa 50 is een dochteronderneming van de Afrikaanse Ontwikkelingsbank en is sinds 2014 in Casablanca gevestigd. De groep ontwikkelt nationale en regionale projecten in de energie- en vervoerssector.
Lees meer
In de loop van de 2020 zullen volgens onofficiële bronnen de aanlegwerken van een nieuwe snelweg tussen Rabat en Casablanca van start gaan.
De stad Rabat heeft een campagne gestart om 180 vrouwelijke buschauffeurs aan te werven. De rekruteringcampagne leidde tot een nieuw debat en vragen over het project van "roze...
De langverwachte kabelbaan van Agadir zal naar verwachting in de loop van juli worden ingehuldigd. Dat bevestigen de plaatselijke autoriteiten.
De gemeenteraad van Agadir keurt de aanleg van twee kabelbanen goed. Het project werd vier jaar geleden nog afgekeurd vanwege aardbevingsrisico in de regio.
Koning Mohammed VI heeft maandag in Rabat een nieuwe onderscheiding ontvangen van de Association of National Olympic Committees of Africa (ANOCA).