14 maart 2025 , 10:30 - Nawel Serdouni - Sport
Julien Mesbahi, de verdediger van FC Twente, heeft besloten om voor van Marokko uit te komen in plaats van Nederland. De speler stelt overtuigd te zijn door het project van de Marokkaanse Voetbalbond (FRMF).
Volgens een officiële bron, gecontacteerd door Hesport, zal Julien Mesbahi zich binnenkort aansluiten bij het Marokkaans elftal onder 20 jaar, na afronding van alle noodzakelijke administratieve formaliteiten.
Lees ook: Marokko en Nederland strijden om toptalent
Dezelfde bron geeft aan dat de 19-jarige verdediger de Nederlandse bond op de hoogte heeft gesteld van zijn definitieve keuze en heeft bevestigd dat hij zijn internationale carrière voortaan bij Marokko zal voortzetten, na eerder voor de jeugdteams van Nederland te hebben gespeeld.
Het Marokkaans team onder 20 rekent op de kwaliteiten van Julien Mesbahi om hem tot een van de belangrijkste elementen van de groep onder leiding van trainer Mohamed Ouahbi te maken, met de ambitie om in de olympische selectie te worden opgenomen.
Lees ook: Marokko team: Mohamed Ihattaren, dé verrassing?
Julien Mesbahi is de zoon van een Marokkaanse vader en een Nederlandse moeder. Hij wordt beschouwd als een van de meest veelbelovende jonge talenten van het Nederlandse voetbal en is aan het begin van het seizoen opgenomen in het eerste team van FC Twente.
Valse schatfoto op WhatsApp leidt tot fatale hinderlaag in Marokko
Chaos in Ksar Sghir, wilde kat dringt woning binnen
"Mama dyali", Israëlisch parlementslid eert Marokkaanse roots in Knesset
Marokkaanse vrouw moet naar de rechter om geslacht te bepalen
Saad Lamjarred ontsnapt aan berechting, zitting gaat niet door
"Duurste scheiding van Marokko": ex-man trekt klacht in, stelt voorwaarden
Lamine Yamal: "Marokko is ook mijn land!"
WK 2026: zo hoog schat de supercomputer Marokko in
Marokko A’ arriveert in Qatar als topfavoriet voor Arab Cup
Marokko vecht tegen de klok: omgeving stadion Agadir lijkt woestijn
Afrika Cup 2025: Marokko-Algerije rivaliteit bereikt kookpunt
Zorgen nemen toe bij Marokkaans elftal vlak voor Afrika cup
Lamine Yamal: hoe Marokko de strijd tegen Spanje verloor
Algerije kiest bekend hotel in Rabat als basis voor Afrika Cup