Afrika Cup 2019: Marokko verslaat Ivoorkust met 1-0
Marokko heeft vanavond Ivoorkust met 1-0 verslagen op de Afrika Cup 2019 in Egypte. De Atlas Leeuwen plaatsen zich dankzij deze overwinning voor de 8e finale.
4 december 2019 - 13:20 - Sport
Het Marokkaans elftal onder 20 jaar heeft maandag Algerije met 2-1 verslagen in het gemeentestadion van Kram in Tunis.
De wedstrijd gold voor het toernooi van de Noord-Afrikaanse voetbalbond UNAF, dat door Tunesië werd gewonnen.
De jonge Atlas Leeuwen openden de score in de 2e minuut van het spel dankzij een mooie doelpunt van Mehdi Mbarek. Yassine Tamoudi scoorde het tweede doelpunt van Marokko in de 75e minuut terwijl Marouan Marzouki in de 64e minuut een doelpunt maakte voor Algerije.
Het was de eerste overwinning van de Atlas Leeuwen op het toernooi na twee gelijkspelen tegen Tunesië en Burkina Faso en één nederlaag tegen Egypte.
Tunesië won het toernooi na een 3-1 overwinning tegen Egypte. Marokko is 4e met 5 punten, na Egypte en Algerije. Burkina Faso sluit de lijst af met slechts 2 punten.
Lees meer
Marokko heeft vanavond Ivoorkust met 1-0 verslagen op de Afrika Cup 2019 in Egypte. De Atlas Leeuwen plaatsen zich dankzij deze overwinning voor de 8e finale.
Marokko heeft dinsdagavond een oefeninterland tegen Gabon in Tanger verloren. De Atlas Leeuwen verlieten het veld met gebogen hoofd na een 2-3 nederlaag.
Opluchting voor Marokko. De Atlas Leeuwen hebben deze namiddag Burundi met 3-0 verslagen in de kwalificatiereeks voor de Afrika Cup 2021 in Kameroen.
Vahid Halilhodzic moet zich voor zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Marokko tevredenstellen met een gelijkspel. De Atlas Leeuwen speelden vrijdagavond gelijk tegen...
Marokko geeft zich zaterdagavond geplaatst voor de African Championship of Nations 2020 in Kameroen door Algerije met 3-0 te verslaan.