Marokkanen en Joden vieren Jom Kippoer in Rabat
Marokkaanse Joden hebben woensdag in de synagoge van Rabat, Jom Kippoer of de "Grote Verzoendag" gevierd, in het bijzijn van Marokkaanse verantwoordelijken.
29 september 2012 - 14:30 - Marokko
Marokkaanse Joden hebben woensdag in de synagoge van Rabat, Jom Kippoer of de "Grote Verzoendag" gevierd, in het bijzijn van Marokkaanse verantwoordelijken, leden van de Royal Armed Forces en de Wali van Rabat-Salé-Zemmour-Zaer, Hassan Amrani
Lees meer
Marokkaanse Joden hebben woensdag in de synagoge van Rabat, Jom Kippoer of de "Grote Verzoendag" gevierd, in het bijzijn van Marokkaanse verantwoordelijken.
Koning Mohammed VI geeft maandag 30 juli om 13u in Marokko (15u in België en Nederland), een toespraak ter gelegenheid van het Feest van de Troon.
Een bus van het openbaar vervoer in Rabat is woensdag in brand gevlogen zonder slachtoffers te maken. De passagiers waren onmiddellijk geëvacueerd.
Koning Mohammed VI werd maandag in Rabat gezien in een Mercedes cabriolet, met aan zijn zijde, zijn adviseur en klasgenoot Fouad Ali El Himma.
Een spectaculair ongeval heeft op woensdag plaatsgevonden op de bypass tussen Rabat en Salé. Verschillende auto’s, vrachtwagens en transportvoertuigen zijn bij het ongeval...