Zoeken

Japanse JTEKT Corporation investeert miljoenen in Tanger

3 juli 2017 - 10:00 - Economie

Geschreven door Nawel Serdouni

De Japanse autotoeleverancier JTEKT Corporation gaat zich in de industriële zone Tanger Automotive City vestigen.

Volgens een verklaring van het havenagentschap TMSA zal de groep 150 miljoen dirham investeren in de bouw van een nieuwe fabriek. De bouwwerken zullen in 2018 van start gaan.

JTEKT zal het eerste jaar in Tanger 230.000 auto-onderdelen produceren. De groep is wereldleider in de fabricatie van besturingssystemen voor auto’s. Het wordt de eerste investering in de regio Afrika - Midden-Oosten voor de Japanner.

In Tanger Med zijn op dag van vandaag 80 autotoeleveranciers gevestigd. Samen waren zij goed voor 50 miljard dirham aan export in 2016. Marokko viseert 100 miljard dirham export in 2020.

Lees meer

Marokko: autotoeleverancier Kasai vestigt zich in Tanger Med

De Japanse autotoeleverancier Kasai Kogyo gaat een vestiging openen in de logistieke hub Tanger Automotive City in het noorden van Marokko.

Nieuwe Japanse investering in Marokkaanse autosector (video)

De Japanse groep JTEKT Corporation heeft maandag de bouw gelanceerd van een nieuwe fabriek in Tanger. Het is de eerste vestiging van de groep in Afrika.

Japanners willen in Marokko investeren

Een Japanse zakendelegatie bevindt zich momenteel in Marokko om de investeringsmogelijkheden in het koninkrijk te bespreken. De zakenmannen hebben vooral interesse in de...

Spaanse Ficosa investeert in Marokko en belooft 800 banen

Het Spaans bedrijf Ficosa heeft een investering van 50 miljoen euro aangekondigd voor de bouw van twee nieuwe fabrieken in Marokko en Maleisië.

Siemens opent windmolenfabriek van 1,1 miljard in Tanger

Siemens-Gamesa Renewable Energy heeft deze week in Tanger zijn allereerste fabriek voor de productie van windmolens in Afrika en het Midden-Oosten ingehuldigd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team