11 maart 2018 , 12:40 - Saïd Amraoui - Sport
Ondanks de boycotoproepen nemen meerdere Israëlische judoka’s sinds vrijdag deel aan de Judo Grand Prix 2018 in Agadir.
In totaal hebben negen Israëlische atleten een visum gekregen van de Marokkaanse autoriteiten om aan de competitie deel te nemen.
Op de Judo Grand Prix in Agadir zijn 241 atleten afkomstig uit 38 landen aanwezig. Het toernooi loopt tot vandaag.
Vorig jaar had Marokko gedwongen een visum toegekend aan de Israëlische atleet Or Sasson voor zijn deelname aan de wereldkampioenschappen judo. Dat gebeurde na een klacht van zijn bond die de "discrimineren maatregelen van de Marokkaanse autoriteiten" hekelde.
Marokko was toen door de voorzitter van de internationale judofederatie Marius Vizer bedreigd met de schorsing van meerdere competities die in het koninkrijk gepland stonden.
Dina Inou, soms ’nep-Marokkaan’ genoemd, ontdekt het land van haar ouders in Zappdoc
Na "zwart jaar" dwingt autocrisis Marokko tot elektrische revolutie
Qatar, dé bemiddelaar die Marokko en Algerije nodig hebben
Arab Cup: Hamdallah terug, Sektoui en Olăroiu starten strijd voor halve finale
Kroonprins Moulay Hassan gespot tijdens wintervakantie in Ifrane
Nadia Farès in angst na aanslag Sydney: dochter net op tijd weg
Arab Cup: Hamdallah terug, Sektoui en Olăroiu starten strijd voor halve finale
Bilal El Khannouss: "Alles breken, in Duitsland én Afrika!"
Marouane Chamakh: "Wil dat Marokko wint, maar gun Algerije een super parcours"
Sektioui zet Marokko op scherp voor finale Arab Cup
Marokko moet puzzelen door schorsing en blessures op Arab Cup
Souffian El Karouani hekelt ijzige stilte van Walid Regragui
Walid Regragui kiest voor risicovol plan
Ayyoub Bouaddi krijgt spreekverbod over Marokko