Tunesische vrouwen in Casablanca opgepakt voor drugssmokkel
Twee Tunesische vrouwen van 24 en 27 jaar zijn op vrijdag 8 november door de politie gearresteerd op de Mohammed V luchthaven in Casablanca voor drugssmokkel.
- Marokko
Een 32-jarige Indiër werd zaterdag op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor drugssmokkel.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd in de bagage van de man 4,6 kilo cannabis gevonden.
De drugskoerier wilde op een vlucht naar het Midden-Oosten stappen. Zijn exacte bestemming wordt niet vermeld.
De DGSN bericht tevens dat de drug in 43 plakjes cannabis in de rugzak van de verdachte werd gevonden. De dertiger werd in bewaring gesteld. Het onderzoek loopt nog.
Lees meer
Twee Tunesische vrouwen van 24 en 27 jaar zijn op vrijdag 8 november door de politie gearresteerd op de Mohammed V luchthaven in Casablanca voor drugssmokkel.
Twee Franse vrouwen zijn afgelopen zondag door de veiligheidsdiensten op de luchthaven Marrakech Menara gearresteerd voor internationale drugssmokkel.
Een Braziliaanse man is zondag door de politie op de luchthaven Marrakech Menara gearresteerd voor drugssmokkel.
De politie heeft op de Ibn Battuta luchthaven in Tanger een Fransman van Algerijnse afkomst gearresteerd voor drugssmokkel.
Vier Tunesische vrouwen werden maandagochtend op de Marrakech Menara luchthaven door de politie gearresteerd met meerdere kilo’s drugs.