Zoeken

Inbrekers met 160 huissleutels gepakt in Marokko

9 juni 2015 - 21:20 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Twee inbrekers en drie winkeleigenaars aan wie ze hun buiten verkochten, werden vorige week in Casablanca gearresteerd. De inbrekers hadden 160 huissleutels bij zich!

De twee inbrekers werden afgelopen woensdag op heterdaad betrapt in een woning in de metropool. Zij hadden een koffer bij zich met 160 sleutels, gestolen juwelen, bankkaarten, horloges, identiteitsdocumenten en zelfs twee cheques en een badge van het Marokkaans leger.

De vijf verdachten verschenen zaterdag voor de rechter en werden aangeklaagd voor diefstal en heling. De twee inbrekers en een handelaar werden in hechtenis genomen tot het einde van het politie onderzoek. De twee andere winkeleigenaars, waaronder een juwelier, werden tegen een borgsom van 20.000 dirham en onder strenge voorwaarden vrijgelaten.

In de drie winkels werden gestolen spullen teruggevonden, waaronder 34 computers en een televisiescherm.

Lees meer

Politie rolt bende inbrekers op in Marrakech

Twee leden van een bende inbrekers in Marrakech werden door de politie gearresteerd na een inbraak in een villa in de wijk Targa.

Marokkaanse jongeren die niet vastten gearresteerd

In het zuid-Marokkaanse Marrakech zijn eerder deze week vijf jonge mannen gearresteerd omdat ze niet vastten tijdens de Ramadan.

Ambtenaren verdacht van verduisteren 52 miljoen in Marokko

In het zuid-Marokkaanse Laayoune worden vier stadsambtenaren ervan verdacht ruim 52 miljoen dirham te hebben verduisterd.

Inbrekers beroofden huizen wereld-Marokkanen "voor IS"

Een criminele bende werd zaterdag door de politie in het Marokkaanse Taroudant gearresteerd. De vier leden worden van meerdere inbraken verdacht.

Ramadan 2015: dronken mannen opgepakt in Marokko

De Marokkaanse politie heeft eind vorige week twee dronken mannen gearresteerd in Skhirat, een badplaats nabij de hoofdstad Rabat.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team