Marokkaan uit Arnhem doet aangifte tegen politie voor mishandeling
Een 28-jarige Marokkaan uit Arnhem heeft aangifte gedaan tegen de politie. Hij werd op 5 juni onterecht in de trein aangehouden en mishandeld.
- Wereld
Dinsdag werd op het Witte Huis in Washington een eerbetoon gegeven aan tien illegale immigranten. Zij werden tot ’Champions of Change’ verkozen. Onder hen Kamal Essaheb, een 32-jarige Marokkaan.
Kamal Essaheb is de enige Marokkaan in het groepje. De negen andere illegalen die het in de Verenigde Staten maakten, zijn afkomstig uit Mexico, India, Taiwan en de Filipijnen.
Na briljante rechtenstudies aan de Fordham Law School in New York is Kamal Essaheb advocaat geworden, gespecialiseerd in vreemdelingenzaken. Hij trouwde afgelopen mei voor het Islamitisch Cultureel Centrum van New York in Manhattan met een jonge Amerikaanse advocate.
De Champions of Change zijn de winnaars van het Deferred Action for Childhood Arrival program. De kandidaten kwamen allen op zeer jonge leeftijd naar Amerika en hebben een uitzonderlijk parcours afgelegd.
De winnaars krijgen geen verblijfsvergunning maar hebben recht op een 2-jarige uitstel van hun uitzettingsprocedure. Ook krijgen zij een werkvergunning, wat hen de mogelijkheid geeft om hun situatie te regulariseren.
Lees meer
Een 28-jarige Marokkaan uit Arnhem heeft aangifte gedaan tegen de politie. Hij werd op 5 juni onterecht in de trein aangehouden en mishandeld.
Ahmed Reda Makroum, schooljongen uit Agadir, behaalde de tweede plaats van "Het Dictee PGL", een Canadees dicteekampioenschap. De 23e editie vond vorige zondag plaats in Montreal.
Een Spaanse politieagent werd tot anderhalf jaar gevangenisstraf veroordeeld wegens het slaan van een Marokkaan tijdens zijn aanhouding in Sebta, in het noorden van Marokko.
Kamal Redouani, Marokkaanse verslaggever en documentairemaker, heeft in Vancouver de "Rising Star Award" gekregen voor een documentaire over de Islam.
Een Marokkaan die een winkel wilde beroven in de Italiaanse stad Molinella, kon zijn handen niet van de drank afhouden. Hij dronk zich bewusteloos en werd ter plekke gearresteerd.