16 december 2014 - 21:45 - Marokko
De bouw van een wolkenkrabber van 114 verdiepingen en 540 meter hoog in de Marokkaanse stad Casablanca zou slechts een gerucht zijn. Dar meldt het stedelijk agentschap van Anfa, wijk waar de Mohammed VI toren zou worden gebouwd.
In een verklaring aan persbureau MAP meldt het agentschap dat de berichten van de afgelopen dagen in de media "ongegrond zijn en slechts geruchten blijven".
Er werd volgens de dienst ook geen verzoek ingediend door een Arabische groep, in dit geval Sheikh Tarek M. Binladen. De groep bevestigde de informatie echter opnieuw aan TelQuel deze dinsdag.
Een filmpje waarin de bouw werd aangekondigd van de hoogste wolkenkrabber van Europa en Afrika in Marokko, was een paar dagen geleden viraal gegaan op internet.
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie
Marokkaanse politici naar buitenland gevlucht
Moulay Hassan ontmoet Palestijnse kinderen in Tetouan (video)
Zomer van wanorde in Al Hoceima