28 juni 2018 - 18:30 - Marokko
Wafi Kajoua wordt sinds medio juni in de gevangenis van Nador vastgehouden. De Belgisch-Marokkaanse sympathisant van de Hirak beweging is maandag in hongerstaking gegaan.
Volgens bronnen van Rifonline protesteert Kajoua tegen de onmenselijke behandeling waarvan hij het slachtoffer zou zijn in de gevangenis waar hij "op de grond eet en slaapt".
Kajoua werd afgelopen donderdag voor de rechter bij de rechtbank van eerste aanleg in Nador geleid. Hij wordt vervolgd voor het in gevaar brengen van de nationale veiligheid, het aanmoedigen tot opstanden en het schenden van de territoriale integriteit van het koninkrijk.
Rifi Dumar, zoals de 36-jarige activist op social media wordt genoemd, werd op zondag 10 juni bij de grensovergang van Melilla gearresteerd voor zijn banden met de protestbeweging.
Groen licht voor miljardenproject luchthaven Tanger
Automobilist wint rechtszaak tegen Snelwegen van Marokko
Zeldzame superbolides van Marokkanen diaspora overspoelen Tanger
Interpol voert internationale klopjacht op Marokkaanse moordverdachte
Justitie eist rechtszaak tegen Achraf Hakimi voor verkrachting
Turkse metaalexport naar Marokko stijgt spectaculair
Groen licht voor miljardenproject luchthaven Tanger
Automobilist wint rechtszaak tegen Snelwegen van Marokko
Zeldzame superbolides van Marokkanen diaspora overspoelen Tanger
Interpol voert internationale klopjacht op Marokkaanse moordverdachte
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"