Marokko in top 10 beste halal-bestemmingen
Marokko bezet de 6e plaats in de ranking van beste toeristische halal-bestemmingen in 2014, binnen de landen van de Organisatie van Islamitische Samenwerking (OIC).
5 oktober 2013 - 13:34 - Marokko
Volgens de Wereld Toerisme Organisatie was in 2011 12% van het wereldwijde toeristische opbrengt dankzij halaltoerisme. In het bijzonder zijn de Dalmatische eilanden, voor de kust van Kroatië, erg in trek bij halaltoeristen. Er zijn nu 7 hotels met een halal-certificaat in het land. Reportage NPO Spirit.
Video verwijderd
Lees meer
Marokko bezet de 6e plaats in de ranking van beste toeristische halal-bestemmingen in 2014, binnen de landen van de Organisatie van Islamitische Samenwerking (OIC).
Een vissersboot is woensdag voor de kust van Mohammedia gezonken. Twee van de drie vissers die zich aan boord vonden konden worden gered. Een derde man is vermist.
Marokko keert in de nacht van zaterdag op zondag om 3 uur ’s morgens terug naar wintertijd (GMT). Dat laat het ministerie van Modernisatie weten in een verklaring.
Vandaag is de Ramadan begonnen. Dit betekent dat ze een maand lang overdag vasten en dus niet eten, drinken, roken en zich onthouden van geslachtsgemeenschap. Na de vastentijd...
Het ministerie van Gezondheid heeft deze week de diefstal ontkend van de nier van een patiënt, tijdens een chirurgische ingreep in het Hassan II ziekenhuis te Agadir.