22 september 2025 , 23:00 - Nawel Serdouni - Sport
Het lijkt erop dat PSV zich genoodzaakt voelt om de transfermarkt opnieuw te betreden, ondanks dat deze officieel gesloten is. Dit komt door een zware knieblessure die aanvaller Ruben van Bommel aan de kant houdt voor de rest van het seizoen. Een opvallende naam die nu in beeld is gekomen als mogelijke vervanger, is die van Hakim Ziyech.
De 32-jarige Marokkaanse international is transfervrij, nadat hij eerder uitkwam voor Galatasaray en het Qatarese Al-Duhail. Volgens het Eindhovens Dagblad staat Ziyech zelf open voor een overstap naar de club uit Eindhoven. Dit zou een hereniging betekenen met PSV-trainer Peter Bosz, met wie hij in het seizoen 2016/2017 succesvol samenwerkte bij Ajax.
Lees ook: Marokkaans elftal wacht op Hakim Ziyech
Ziyech heeft een rijke geschiedenis in de Eredivisie, waar hij naast Ajax ook voor FC Twente en Heerenveen speelde. Hoewel de Marokkaanse international het hele seizoen uit de roulatie is en Alassane Pléa langdurig geblesseerd is, voelt de club zich, volgens mediabronnen, genoodzaakt om actie te ondernemen. De versoepelde UEFA-regels voor de spelerslijsten van Europese toernooien zouden zo’n transfer mogelijk maken.
Lees ook: Nieuwe verrassing in transfersoap Hakim Ziyech
In Marokko wordt de situatie van Hakim Ziyech nauw in het oog gehouden door Walid Regragui. De bondscoach blijft hopen op een terugkeer van de speler in de nationale selectie. Voorwaarde hiervoor is dat hij snel een club op competitief niveau vindt, zijn fysieke conditie op peil houdt en regelmatige speeltijd krijgt bij zijn club.
Kraker tussen Marokko en Algerije in finale Afrika Cup?
Tajine en bastilla, Zidane geniet volop van Marokko
Miljoenenfraude bij Marokkaans consulaat Dubai, diplomaat opgepakt
Emir van Qatar viert jaarwisseling in besneeuwd Marokko
Marokkaanse Tiktokker veroordeeld, mag 10 jaar niet op sociale media
Diaspora spekt Marokkaanse kas, 111 miljard naar huis
Kraker tussen Marokko en Algerije in finale Afrika Cup?
Tajine en bastilla, Zidane geniet volop van Marokko
"Ze proberen Walid Regragui’s successen te stelen!"
Geen feest maar een missie: de Afrika Cup van Marokko
Mohamed Salah en Egyptische selectie op stap in Agadir
Marokkaanse stadions tonen aan: geen buitenlandse hulp meer nodig!
De la Fuente ziet Marokko als grote rivaal voor WK 2026
Marokkaan aan het roer bij Real Madrid