19 juli 2019 - 12:20 - Sport
Hakim Ziyech heeft er een nieuw speeltje bij. De Marokkaanse international, bekend om zijn liefde voor auto’s, heeft een nieuwe bolide gekocht.
Ziyech kocht de bolide in Duitsland. Hij betaalde maar liefst 300.000 euro voor een Lamborghini Urus V8 4.0 UWD.
De sportwagen met 650 pk gaat van 0 naar 100 kilometer per uur in 3,6 secondes. De Lamborghini behaalt tevens een maximale snelheid van 305 kilometer per uur.
Ziyech is sinds kort terug in Europa. Hij nam eerder deze maand met Marokko deel aan de Afrika Cup 2019 in Egypte en stelde zijn fans teleur met zijn middelmatige prestaties. Hij miste onder meer een strafschop tegen Benin, wat tot de uitschakeling van Marokko in de 8e finale van het kampioenschap leidde.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’
Achraf Hakimi verrast man die hem vormde (video)
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika
Spannende finish: Oumi feliciteert Remco net te vroeg
Marokkaanse logo’s weggehaald door Algerije
Turkse Besiktas weigert Hakim Ziyech
Hakim Ziyech terug naar Turkije?