Zoeken

Twaalf gewonden bij grote kettingbotsing in Marokko (video)

- Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Bij een grote kettingbotsing op de snelweg tussen Casablanca en Marrakech zijn eerder deze week twaalf mensen gewond geraakt. Het ongeval gebeurde ter hoogte van de tolpoortjes van Berrechid.

Kech24 bericht dat een vrachtwagen en een bus met passagiers tegen elkaar botsten. Het lukte meerdere andere bestuurders niet om op tijd te remmen. Veertien voertuigen raakten betrokken bij het ongeval.

Het ongeval zou te wijten zijn aan de dichte mist die de regio teisterde en het niet voldoende afstand houden tussen de voertuigen. Het ongeluk veroorzaakte ruim twee kilometer files op de snelweg. Meerdere uren waren nodig om de weg terug vrij te maken voor het verkeer.

Volgens het medium overleefden alle gewonden het ongeval. Onder de slachtoffers bevinden zich meerdere jonge kinderen. Allen werden naar het ziekenhuis van Berrechid afgevoerd. Over de ernst van hun verwondingen wordt niets vermeld.

Lees meer

Zwaar busongeluk in Kenitra, meerdere doden en gewonden

Bij een zwaar verkeersongeval aan de ingang van Kenitra zijn op zaterdag twee doden en een dertigtal gewonden gevallen.

Marokko: gemeenteraadslid levend verbrand in auto

Een gemeenteraadslid van Ben Maachou in de provincie Berrechid is bij een verkeersongeval om het leven gekomen. Het slachtoffer werd levend verbrand in zijn auto.

Zware kettingbotsing bij Rabat, 1 dode en 37 gewonden

Bij een kettingbotsing met een twintigtal voertuigen zijn zondag, op de snelweg tussen Rabat en Kenitra, één dode en 37 gewonden gevallen.

Meerdere zwaargewonden bij kettingbotsing in Sidi Bennour

Meerdere mensen zijn ernstig gewond geraakt bij een kettingbotsing op dinsdag in de provincie Sidi Bennour.

Vier doden en vier zwaargewonden bij verkeersongeval in Tanger

Bij een zwaar verkeersongeval in de regio van Tanger zijn maandagnamiddag vier doden en vier zwaargewonden gevallen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team