22 april 2025 - 19:40 - Marokko
In Al Hoceima is een man veroordeeld tot 20 jaar gevangenisstraf voor een poging tot moord en diefstal. Hij had een vrouw in Ketama aangevallen in haar huis. De dader, een voormalige werknemer van de familie, maakte misbruik van de afwezigheid van de andere familieleden.
De man hield het slachtoffer vast en probeerde haar te doden tijdens een gewelddadige beroving. Dankzij snel optreden van de Koninklijke Gendarmerie kon de dader worden gearresteerd voordat hij zijn plan kon voltooien. De rechtbank veroordeelde hem tevens tot het betalen van een schadevergoeding van 40.000 dirham aan de vrouw voor de geleden fysieke en psychologische schade.
Lees ook: Marokkaanse probeert haar drie kinderen te vermoorden in Spanje
Het Openbaar Ministerie had de man aangeklaagd voor poging tot moord met voorbedachten rade, gekwalificeerde diefstal en wederrechtelijke vrijheidsberoving met geweld. Ook bezit van verdovende middelen en poging tot het verbergen van sporen werden hem ten laste gelegd. Het vonnis van 20 jaar cel is het resultaat van deze ernstige aanklachten.
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Onbekende ziekte doodt schapen en geiten in Marokko
Marokko in nieuwe Arabische "NAVO"-strijdmacht?
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Ryanair’s geheime wapen voor recordwinsten? Vluchten naar Marokko
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Onbekende ziekte doodt schapen en geiten in Marokko
Marokko in nieuwe Arabische "NAVO"-strijdmacht?
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Ryanair’s geheime wapen voor recordwinsten? Vluchten naar Marokko
Marokkaans plan voor militaire operatie in Sahara ligt klaar
"Geen enkel Arabisch land is nog beschermd tegen Israël"
Marokkaanse elite-universiteit zet 16 leerlingen op straat na ruzie