Algerijn krijgt 11 jaar voor moord op Marokkaan in Spanje
Een Algerijn is deze week door een rechtbank in de Spaanse Biskaje, veroordeeld tot 11 jaar gevangenis, voor de moord op een Marokkaan in april vorig jaar.
27 juni 2013 - 22:03 - Wereld
Een rechter in de Spaanse stad Algeciras heeft besloten de moeder van twee Marokkaanse kinderen, die begin juni dood werden aangetroffen na een gaslek in het ouderlijke huis, te vervolgen.
De vrouw werd aangeklaagd voor doodslag door nalatigheid. Het gaslek was toen veroorzaakt door een defecte boiler. De moeder was toen gaan werken en ontdekte de twee lichamen bij haar terugkeer rond 21 uur.
Een 23-jarige tante die de gaslek overleefde, paste op de kinderen van 2 en 3 jaar. De jonge vrouw, die illegaal in Spanje verblijft, bevindt zich sinds het incident in hechtenis. De vader van de kinderen bevond zich op dat moment in Marokko.
Volgens de Spaanse politie zijn de verklaringen van de moeder en de tante tegenstrijdig. Ook telefoongesprekken en andere bewijzen tonen anomalieën.
Lees meer
Een Algerijn is deze week door een rechtbank in de Spaanse Biskaje, veroordeeld tot 11 jaar gevangenis, voor de moord op een Marokkaan in april vorig jaar.
Een 72-jarige pedofiel is vorige week donderdag gearresteerd in het noorden van Italië. De Italiaan is aangeklaagd voor de verkrachting van twee Marokkaanse broers van 8 en 16...
Een 41-jarige Marokkaan werd woensdag nabij de Spaanse stad Tarragona op slag gedood bij een verkeersongeval. Dat melden Spaanse media.
De Zwitserse politie is op zoek naar een Marokkaanse vrouw die ze ervan verdenken samen met haar Zwitserse echtgenoot, betrokken te zijn bij een kindermisbruikzaak.
Een Marokkaan heeft vrijdag in de Belgische stad Luik, zijn twee kinderen geëlektrocuteerd. De 54-jarige man zou zijn kinderen hebben vermoord omdat zijn vrouw wilde scheiden.