15 juli 2019 - 19:00 - Sport
Younes Belhanda verlaat tijdens de zomerstop naar verwachting Galatasaray. De coach van de Turkse club wil hem graag vervangen.
Meerdere clubs uit het Midden-Oosten zouden al interesse hebben getoond in de Marokkaanse international, die de twee laatste seizoenen in de Süper Lig speelde. Vooral Saoedi-Arabië ziet de speler graag komen.
Tijdens de winterstop hadden meerdere Saoedische clubs al een bod gedaan op Belhanda, maar Galatasaray had toen geweigerd. Een terugkeer in het Frans kampioenschap wordt ook niet uitgesloten.
Belhanda was eerder deze maand met het Marokkaans elftal in Egypte voor de Afrika Cup 2019. Hij werd samen met zijn teamgenoten in de 8e finale van het kampioenschap door Benin uitgeschakeld.
Marokkaanse cannabistruck gestolen, eigenaar waarschuwt zelf politie
Oumi Rayane zet journalist op zijn plaats (video)
Koning Mohammed VI viert "welverdiend triomf" futsalteam
Voetbalwedstrijd Marokko-Kenia live
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Koning Mohammed VI viert "welverdiend triomf" futsalteam
Voetbalwedstrijd Marokko-Kenia live
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?