17 januari 2019 - 19:45 - Marokko
Ali Bongo Ondimba is al terug in Marokko. De Gabonese president bleef slechts 48 uur in Libreville.
Volgens een verklaring op de website van de Gabonese regering is Ali Bongo Ondimba terug in Marokko om verder te herstellen van een beroerte. Hij was in Libreville voor de eedaflegging van de nieuwe regering die hij vanuit Marokko had benoemd.
Ali Bongo Ondimba was in november in het koninkrijk aangekomen. Hij bracht daarvoor ruim een maand in een ziekenhuis in Saoedi-Arabië door als gevolg van een beroerte.
Lees meer
Ali Bongo Ondimba is terug in Gabon. Na ruim anderhalve maand in Marokko te hebben doorgebracht, keerde de Gabonese president maandag vanuit Rabat terug naar zijn land.
Ali Bongo, president van Gabon, verliet vorige week in de nacht van zondag op maandag Marokko voor zijn land. Maar slechts 48 uur na zijn vertrek keerde hij al terug naar het...
Ali Bongo heeft het militair ziekenhuis van Rabat verlaten. De Gabonese president werd er sinds zijn aankomst in Marokko verzorgd.
Ali Bongo is terug in Gabon. De president herstelde meerdere weken in Marokko van een beroerte. Hij vertrok zondag terug naar zijn land.
Deze keer is het definitief. Ali Bongo, president van Gabon, vertrekt zaterdag terug naar zijn land na maanden in Marokko te hebben doorgebracht om van een beroerte te herstellen.
De Gabonese president Ali Bongo zal naar verwachting binnenkort naar Marokko worden overgebracht om verder te herstellen.
Ali Bongo wordt vandaag in Marokko verwacht. De Gabonese president wordt sinds 24 oktober in het Koning Faycal ziekenhuis in het Saoedische Riyadh verzorgd.
Koning Mohammed VI heeft maandag een bezoek gebracht aan de president van Gabon, Ali Bongo Ondimba, die momenteel in het militair ziekenhuis van Rabat revalideert.
Koning Mohammed VI zou maandagochtend met zijn privé jet in de Gabonese hoofdstad Libreville zijn aangekomen.
Ahmed Zefzafi, vader van protestleider Nasser Zefzafi, stelt dat zijn zoon op zaterdag 26 januari een beroerte kreeg.