6 juni 2012 - 19:24 - Marokko
Het Franse tijdschrift Challenge is op het nippertje ontsnapt aan een publicatieverbod in Marokko deze week. De magazine heeft namelijk een dossier opgesteld over de rijkdommen van de koningen, waarin het fortuin van koning Mohammed VI wordt aangehaald.
De Marokkaanse censuurdienst had besloten het weekblad niet door te laten op de Mohammed V luchthaven in Casablanca, volgens bronnen van het Ministerie van Communicatie.
De magazine werd toegelaten nadat Communicatieminister Mustapha El Khalfi, door hooggeplaatsten werd aangeraden de publicatie niet te verbieden. Gezien de relatief beperkte verkoop van Challenge in Marokko, zou dit meer kwaad dan goed hebben gedaan.
Challenge publiceerde verder ook uittreksels uit het boek "De predator koning" van de Franse journalisten Catherine Graciet en Eric Laurent.
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk