7 juni 2015 - 22:45 - Marokko
Fouzia El Harchaoui uit Salé werd vrijdag tot Miss Kers verkozen. De jonge vrouw werd tijdens de 95e editie van het Kersenfestival van Sefrou gekroond.
Fouzia, 29, oorspronkelijk afkomstig uit Ouezzane, is studente en lid van de jongerenorganisatie van de partij voor vooruitgang en socialisme (PPS).
Imane Lamcharat uit Fez en Imane Chabbi uit Beni Mellal eindigden op de tweede en derde plaats. De titel van Arabische bruid ging naar Salma Lakbir Sayha uit Fez en die van Amazigh bruid naar Hasnae Boutchich uit Al Hoceima.
Het Kersenfestival van Sefrou staat sinds december 2012 op de Unesco-lijst voor immaterieel erfgoed. De Moussem Hab Al-Moulouk (naam in het Darija) hette vroeger simpelweg landbouwwedstrijd en werd voor het eerst in 1920 in het ’Hotel van de Kersen’ georganiseerd.
Marokko rouwt om verlies televisie-icoon Khadija Assad
Spanje verhoogt budget voor door Marokko geclaimde rotsen en eilanden
Wie is de Marokkaanse spion achter de val van Antonio Panzeri?
Marokko en VS bereiden grootste militaire oefening van Afrika voor
Arrestatie na vondst lichaam Mohamed (17) in Frankrijk
Abdelmadjid Tebboune wil Sahara-kwestie niet loslaten, "ongeacht de prijs"
Wie is de Marokkaanse spion achter de val van Antonio Panzeri?
Marokko en VS bereiden grootste militaire oefening van Afrika voor
Leverde Marokko tanks aan Oekraïne?
La Mamounia viert honderdste verjaardag
"Marokko kan helpen Europese economie CO2-neutraal te maken"
PJD weigert Israël te verwelkomen op Néguev-top in Marokko
Koudegolf treft Marokko deze week
Organisatie verzet zich tegen sekstoerisme in Marokko