7 september 2024 - 11:20 - Marokko
Een tragisch verkeersongeval in Rabat heeft het leven geëist van Hassan Zouitni, voormalig fotograaf van wijlen Koning Hassan II. Zouitni kwam dinsdagochtend om het leven toen een vrachtwagen in botsing kwam met meerdere auto’s bij de Oudayas-tunnel.
Het ongeval veroorzaakte een grote verkeersopstopping op de drukke route in Rabat. Op beelden was te zien hoe verschillende beschadigde auto’s en een ambulance aanwezig waren op de plaats van het ongeval.
Lees ook: Wie was Lalla Latifa, weduwe van wijlen Koning Hassan II
Het overlijden van Hassan Zouitni heeft geleid tot veel verdriet bij zijn familie en vrienden. Op sociale media stromen de condoleances binnen. Een ooggetuige van het ongeval beschreef zijn schok toen hij ontdekte dat het slachtoffer Hassan Zouitni was. "Ik ken wijlen Zouitni al sinds mijn jeugd en ik was erg geschokt toen ik hoorde dat hij het was die de hulpdiensten in kritieke toestand naar het ziekenhuis brachten. Het is een pijnlijk en hartverscheurend moment dat niet te beschrijven is."
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt