Koppel en peuter omgekomen door gaslek in Marokko
Drie leden van eenzelfde familie zijn in Salé omgekomen door verstikking als gevolg van een gaslek.
- Marokko
Zes leden van eenzelfde familie kwamen vrijdagochtend te overlijden door verstikking na een gaslek in het Marokkaanse Khemisset.
Volgens de plaatselijke autoriteiten behoren twee meisjes van 6 en 8 jaar tot de slachtoffers.
Eén vrouw overleefde het incident. Ze werd levend teruggevonden en naar het provinciaal ziekenhuis van khemisset gebracht. Haar toestand is niet zorgwekkend.
De slachtoffers werden dezelfde dag begraven. De politie heeft een onderzoek gestart.
Lees meer
Drie leden van eenzelfde familie zijn in Salé omgekomen door verstikking als gevolg van een gaslek.
Twee mensen zijn eerder deze week door verstikking overleden als gevolg van een gaslek in het noord-Marokkaanse Ajdir.
Vier Tsjadische studenten zijn woensdagochtend door verstikking om het leven gekomen in een appartement in het Marokkaanse Settat.
Tientallen werknemers van de callcenter Webhelp in Fez werden donderdag met ademhalingsklachten naar het ziekenhuis vervoerd.
Gasongevallen blijven levens eisen in Marokko. Twee mensen zijn maandag in Al Hoceima omgekomen door een gaslek.