Zoeken

Een dode en 13 gewonden bij ongeval in Khemisset

14 augustus 2017 - 18:40 - Marokko

Geschreven door Said A.

Bij een verkeersongeval ter hoogte van de gemeente Ait Ourbil bij Khemisset zijn vrijdag één dode en dertien gewonden gevallen.

Persagentschap MAP vernam van de plaatselijke autoriteiten dat alle slachtoffers zich in een openbaar vervoer voertuig bevonden.

Zeven gewonden werden naar het provinciaal ziekenhuis in Khemisset gebracht. Zes anderen waarvan de toestand ernstiger was werden naar het universitair ziekenhuis Ibn Sina in Rabat overgebracht.

Volgens dezelfde bron heeft de politie een onderzoek gestart naar de oorzaken van het ongeval.

Lees meer

Man pleegt zelfmoord in politiekantoor Khemisset

Een man die maandag in een kantoor van de Koninklijke gendarmerie in Ait Yadine bij Khemisset een zelfmoordpoging heeft gedaan, is op weg naar het ziekenhuis overleden.

Marokko: achttien gewonden bij ongeval met minibusje

Bij een verkeersongeval met een minibusje in het Marokkaanse Khemisset zijn vrijdagochtend achttien mensen gewond geraakt.

Een dode en 43 gewonden bij dramatisch busongeluk in Marokko (foto’s)

Bij een zwaar busongeluk op de nationale weg N9 tussen Marrakech en Ouarzazate zijn woensdag een dode en 47 gewonden gevallen.

Tientallen gewonden bij botsing tussen twee bussen in Rabat

Bij een ongeval tussen twee bussen in de Marokkaanse hoofdstad Rabat zijn woensdagavond 36 mensen gewond geraakt.

Zes doden bij ongeval met taxi in Marrakech (foto)

Zes mensen, waaronder een meisje, zijn maandagavond bij een verkeersongeval in Marrakech omgekomen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team