14 februari 2015 - 10:50 - Economie
De Europese Unie steunt het migratiebeleid van Marokko en heeft daarom een hulp van 10 miljoen euro aan het land toegekend.
Volgens Dimitris Avramopoulos, Europees commissaris voor Migratie, Binnenlandse Zaken en Burgerschap, gaat het geld dienen voor een nieuw project om Marokko te helpen de migratie beter te controleren.
Dankzij het initiatief zullen migranten die legaal in Marokko wonen een betere toegang hebben tot gezondheidszorg, onderwijs en professionele opleiding.
De Europese Unie had in 2013 eveneens het project Shakar ter hoogte van 5 miljoen euro gefinancierd. Deze doelde op de verbetering van de levensomstandigheden van migranten in Marokko en de re-integratie van Marokkaanse remigranten.
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Strenge controle op brandstof in Marokko
Chinees miljardenproject in Marokko: duizenden banen op komst
De gok van Marokko: 30 miljard euro voor groene waterstof
China pompt 18 miljard in Marokko’s duurzame toekomst
Marokko verdedigt omstreden exportbeleid olijven
Sterke Marokkaanse dirham in opmars tegen dollar en euro
Belastingontduiking in Marokko floreert door juridisch gat
Miljardair Patrick Drahi verkoopt Marokkaans callcenter door miljardenschulden