9 september 2019 - 13:30 - Marokko
Abdelmounaïm Ramadan, voorzitter van het Observatorium voor Radiologie van de Regulerende commissie voor Kern- en Radiologie fysica in Egypte, is op woensdag 4 september in een kliniek in Marrakech overleden.
De wetenschapper was in Marokko om een wetenschappelijk congres bij te wonen. Hij kreeg vreselijke buikpijn na het drinken van een glas sinaasappelsap in het hotel waar hij verbleef.
Abdelmounaïm Ramadan werd met spoed naar een kliniek gebracht waar hij enkele uren na zijn aankomst overleed. Febrayer bericht dat politie zich ter plekke begaf.
Het parket heeft een onderzoek naar de zaak bevolen. Forensisch onderzoek op het lichaam van de fysicus zal meer duidelijkheid moeten geven over de doodsoorzaak.
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd