Moslima’s onder aankomende metro geduwd in België
Een dakloze vrouw heeft in België twee keer geprobeerd om moslima’s te vermoorden door hen onder een aankomende metro te duwen.
21 november 2018 - 10:40 - Wereld
Een 17-jarige moslimtiener is vorige week in Duitsland om het leven gekomen toen hij een dakloze man probeerde te redden.
Mustafa Sözen aarzelde geen moment toen hij de dakloze man, die dronken was, op het spoor van de metro in de gemeente Hanau in de Duitse deelstaat Hessen zag vallen.
De jongen werd echter door een aankomden metro gegrepen en overleed ter plekke. Zijn vader is sindsdien ontroostbaar. "Mijn kleine engel, jouw moedige daad is een levensles voor alle mensen zonder humaniteit.", schreef hij op Facebook.
In Duitsland zorgt het moedige optreden van Mustafa Sözen voor veel emotie. Honderden mensen brachten een hulde aan de jongeman tijdens een mars. Voor de burgemeester van Hanau, Thomas Morlock, is Mustafa niet alleen een "held", maar ook een "voorbeeldige burger".
Lees meer
Een dakloze vrouw heeft in België twee keer geprobeerd om moslima’s te vermoorden door hen onder een aankomende metro te duwen.
Nieuwe krachttoer voor Mustafa Danguir. De Marokkaanse koorddanser legde op 50 meter hoog een afstand af van 75 meter tussen twee overheidsgebouwen in de Chileense kapitaal...
Een Marokkaanse delegatie bestaande uit afgevaardigden en adviseurs van het Parlement werden onlangs urenlang op de luchthaven van Frankfurt vastgehouden.
Een Marokkaanse man zou nabij Rome in Italië hebben geprobeerd om een dakloze Georgische man te vermoorden als gevolg van een religieus verschil.
Mohamed Bammou, een jonge Marokkaan, is in Italië om het leven gekomen toen hij zijn zusje van een verdrinkingsdood probeerde te redden.