Marokkaan in Spanje bedreigde Mariano Rajoy met bomaanslag
In Spanje zullen een Marokkaanse en een Italiaanse man worden berecht na de Spaanse Premier Mariano Rajoy met een bomaanslag te hebben bedreigd.
29 september 2015 - 18:00 - Wereld
Een nieuw filmpje van een drugslevering op een Spaanse strand heeft afgelopen weekend veel stof doen opwaaien. De Spaanse politie reageerde woedend en hekelt een tekort aan middelen.
In het filmpje dat zaterdag op internet werd gezet, ziet men hoe meerdere mannen een motorboot vol drugs afkomstig uit Marokko uitladen. De strandgangers kijken toe terwijl de mannen de drugs op hun gemak naar een minibusje brengen. Video!
Lees meer
In Spanje zullen een Marokkaanse en een Italiaanse man worden berecht na de Spaanse Premier Mariano Rajoy met een bomaanslag te hebben bedreigd.
Deze beelden zorgden een jaar geleden voor veel ophef in Spanje. Drugshandelaren die op klaarlichte dag op een strand in het zuiden van het land hun drugs uitladen.
De Spaanse politie heeft maandag op de A-92 snelweg in de richting van Granada een Marokkaan met ruim één ton hasj in zijn auto gearresteerd.
De Spaanse douane heeft in de nacht van zaterdag op zondag in de regio van Almeria een zeilboot met ruim 10 ton drugs uit Marokko onderschept.
Twee Marokkanen zijn dagenlang in het Spaanse Algeciras gegijzeld gehouden door landgenoten. Aan hun familie’s werd 5000 euro gevraagd tegen hun vrijlating.