Tanger Med: 100 kg hasj onderschept
In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko werd woensdagavond 100 kilo hasj in beslag genomen.
17 februari 2018 - 13:20 - Wereld
Het uitladen van drug afkomstig uit Marokko gebeurt in het zuiden van Spanje gewoon op klaarlichte dag en soms zelfs in de aanwezigheid van getuigen.
Dat blijkt uit beelden die door televisiezender La Sexta werden uitgezonden. In een filmpje is te zien hoe een twintigtal mensen balen hasj ophalen in La Línea de la Concepción bij Cadiz. Het groepje werkt snel en verdwijnt na korte tijd met de drug. Slechts enkele dagen daarvoor had de Spaanse politie in een boerderij in de buurt 2500 kilo hasj in beslag genomen.
Twee jaar geleden was al een gelijkaardig filmpje gedeeld waarin drugssmokkelaars overdag op een volle strand in de regio van Malaga hun drug uitlaadden. Een ander groep kwam de drug ophalen en laadde het in een minibusje alvorens te verdwijnen. Video!
Lees meer
In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko werd woensdagavond 100 kilo hasj in beslag genomen.
Het is de grootste drugsvangst ooit in een Italiaanse stad. De politie in Napels heeft 8 ton hasj ontdekt in een opslagplaats.
Nieuwe drugsvangst in Frankrijk waar de douane vorig week ruim drie ton drug afkomstig uit Marokko heeft onderschept.
Bijna vier ton hasj is dinsdag door de Koninklijk Gendarmerie in de regio van El Jadida onderschept.
In Campo de Gibraltar in het zuiden van Spanje heeft de politie 6 ton hasj afkomstig uit Marokko onderschept.